W maju odbył się w świetlicy szkolnej „Konkurs plastyczny na projekt okładki do ulubionej książki”. Uczniowie wybierali ulubioną książkę z biblioteczki świetlicowej. Następnie na podstawie interpretacji treści tworzyli własną wizję okładki. Konkurs został zorganizowany w ramach świetlicowych “Dni z książką”. Rysunki wykonane zostały kredkami ołówkowymi. Jury w składzie: p. Halina Synowska, p. Bożena Ogińska i p. Irena Szczęśniak wytypowało następujących laureatów: I miejsca: Nadia Drynda z klasy 3a, Paulina Kowol z klasy 1s, Natalia Kowol z klasy 2b, Karol Herba z klasy 3s; II miejsca: Brajan Łukasik z klasy 2a, Agata Szewczyk z klasy 1a, Grzegorz Suliga z klasy 2c, Zofia Koruba z klasy1c; III miejsca: Zuzanna Fudali z klasy2b, Julia Ryszka z klasy 1a, Filip Herich z klasy 3a, Lena Grabowska z klasy 3s; Wyróżnienia: Wiktor Tryc z klasy 2s, Anna Klyszcz z klasy 1a, Alicja Płóciennik z klasy 1c, Milena Najberg z klasy 1a. Uczniowie otrzymają nagrody rzeczowe.
- „Piotruś Pan”-praca Zuzanny Fudali z klasy 2b
- „Ziemia”-praca Grzegorza Suligi z klasy 2c
- „Stworzenia morskie”- praca Karola Herby z klasy 3s
- „Pocahontas”-praca Leny Grabowskiej z klasy 3s
- „Brzydkie kaczątko”-praca Agaty Szewczyk z klasy 1a
- „Madika z Czerwcowego Wzgórza”-praca Nadii Dryndy z klasy 3a
- „Zwierzęta lasów i łąk”-praca Filipa Hericha z klasy 3a
- „Zwierzęta mórz”-praca Anny Klyszcz z klasy 1a
- „Zaopiekuj się mną. Łezka przerażona kotka”-praca Zofii Koruby z klasy 1c
- „Zaopiekuj się mną. Na ratunek śnieżnym panterom”-praca Alicji Płóciennik z klasy 1c
- „Śnieżka”-praca Julii Ryszki z klasy 1a
- „Król Maciuś 1”-praca Brajana Łukasika z klasy 2a
- „Kopciuszek”-praca Mileny Najberg z klasy 1a
- ” Pamiętnik Zuzy-Łobuzy”-praca Natalii Kowol z klasy 2b
- „Tatuś Muminka na rybach”-praca Pauliny Kowol z klasy 1s
- „Książę i Żebrak”-praca Wiktora Tryca z klasy 2s






































































